تقریبا کسی در ایران نیست که نام فرش ساوین را نشنیده باشد. این برند توانسته خود را جزئی از هویت ایرانی که همان قالی و این روزها فرش ماشینی است، کند؛ اما آیا شایستگی این جایگاه را دارد؟ چندین نفر به من گفته‌اند که از زاویه‌ی دید خودم فرش ساوین را قضاوت کنم و این مطلب نتیجه‌ی همان خواسته‌هاست. پس اگر شما هم دلداده‌ی فرش‌های ایرانی هستید، چشمتان را بیشتر روی خطوط بعدی متمرکز کنید. اگر این نوشته را لایق دیدید، برای افراد فعال در صنعت فرش هم ارسال کنید تا دیدگاه‌های مختلف بیشتر شنیده شود.

فرش ماشینی از منظر تخصص

اولین نکته در تمجید از برند کلکسیون ساوین در تخصصی است که صاحبان و مدیران این شرکت در صنعت بومی تولید فرش ماشینی دارند. بدون تعارف ایران در این زمینه سرآمد است و در ایران هم فرش ساوین است که این ردا را به تن کرده است. این تخصص ناشی از سال‌ها حضور مدیران تولید فرش ساوین در این حرفه است. همانطور که می‌دانید دیگر شکل سنتی بازار فرش فقط برای فرش‌های دستباف هنوز به حیات خود ادامه می‌دهد و فرش‌های ماشینی دنیای دیگری دارند. اینکه بتوانید طرح‌های مدرن را با ذائقه‌ی همیشگی ایرانیان در انتخاب فرش پیوند دهید، کار هر شرکت و برندی نیست. این همان رسالتی است که فرش ساوین به آن دست پیدا کرده است. تلفیق سنت و مدرنیته چیزی است که به تخصصی سطح بالا نیاز دارد و به سادگی به دست نمی‌آید. مدیران ساوین در زمینه‌ی فرش ماشینی به این افتخار رسیده‌اند و می‌توانند مشتریان با هر سلیقه‌ای را راضی کنند.

فرش ساوین و پیشینه‌ای ستودنی

بحث دیگر این است که راه درازی که فرش ماشینی ساوین طی کرده، با چه قوت و فراز و فرودهایی بوده است. آیا فقط یک تولیدکننده بوده که کالاهای خود را به دست مصرف‌کننده می‌رساند و تمام؟ آیا فرش ساوین در تلاش بوده که بتواند قله‌های حوزه‌ی کسب‌وکاری خود را فتح کند؟

ساوین در پاسخ به این سوالات در حیطه‌ی فرش ماشینی عملکرد قابل دفاعی دارد. چندین موفقیت در عرصه‌ی کیفیت و فعالیت موثر در صنف فرش، از پیشینه‌ای است که فرش ساوین به آن می‌بالد. پس از این زاویه نیز می‌توانید به اعتبار این برند در بازار پی ببرید. کسانی که در صنف فرش‌‌ها کسوتی دارند، می‌توانند گواه خوبی برای این پیشینه‌ی ستودنی است.

فرش ماشینی ساوین و رتبه‌های اول رضایت مشتریان

فرش ماشینی

از منظر رضایت مشتریان از فرش ساوین هم باید به موضوع بنگریم تا همه‌ی ابعاد به خوبی روشن شود. اگر خودتان تا‌به‌امروز شانس استفاده از این فرش ماشینی را داشته‌اید، بهترین قاضی برای این قسمت هستید. اگر از دید بی‌طرف به قضیه نگاه می‌کنید، باید بگویم که همین حضور چندین ساله‌ی ساوین در بازار نشانه‌ای از رضایت نسبی آن نزد مشتریانش است. لفظ نسبی را به کار برده‌ام که تأکید کنم صرف نمی‌تواند گزینه‌ی خوبی برای حکم قطعی درباره اعتماد مصرف‌کنندگان باشد. فرش ماشینی باید قدمتی دراز داشته باشد و به این زودی‌ها از رمق نیفتد. افرادی که از فرش‌های شاخص ساوین استفاده کرده‌اند، می‌گویند که دوام آن‌ها قابل ملاحظه است و در بسیاری از مواقع حتی دست‌دوم فرش را هم به قیمت خوبی می‌خرند.

پس در این شاخصه‌ی آخر هم فرش ماشینی ساوین توانسته دل‌ها را به دست آورد و مهر اعتبار دیگری بر زیر کارنامه‌ی خود داشته باشد. اگر قضاوت شما غیر از این است، من از آن مطلع کنید.


فرش ماشینی - فرش ساوین ساوین ,ماشینی ,فرش‌های ,خوبی ,بوده ,رضایت ,ماشینی ساوین ,داشته باشد ,خوبی برای ,رضایت مشتریان منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کسب درآمد به شیوه نوین ماين کرافت همه چیز درباره تعمیرات وسایل خانگی خدمات کولر گازی 09125042902 اردبیل،اردبیلیم،آرتاویل،آرتاویلیم گام به گام تا موفقیت جامعه کهنه فراورده های کنجدی و عطاری ترنانه آذری ماهنیلار | دانلود آهنگ های آذری و ترکی شاد